Nasze wybrane inwestycje

„Roentgena 23”

Elegancki budynek wielorodzinny na warszawskim Ursynowie. Położony w pobliżu południowej obwodnicy Warszawy i centrum Onkologii. Budowę zakończono w 2003 r. Na pięciu kondygnacjach położone są mieszkania o powierzchni od 50 m2– 120 m2, a na ostatniej kondygnacji lokal typu penthouse z przestronnymi tarasami. Na parterze znajdują się lokale usługowe.

Osiedle „Środkowa 30

Osiedle domków jednorodzinnych w miejscowości Opacz Kolonia to pierwsza inwestycja Spółki w powiecie pruszkowskim. Osiedle 32 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zdobyło popularność w szczególności wśród rodzin. Świetne połączenie z Centrum (kolejka WKD, obwodnica-węzeł Salomea) były dużym atutem osiedla, podobnie jak funkcjonale projekty, możliwość wprowadzania własnych zmian i wysoka jakość domów. Osiedle oddane do użytku w 2007 r.

Dom wielorodzinny w Piasecznie

Położony w centrum starego Piaseczna, zaledwie kilka minut od rynku, budynek wielorodzinny to inwestycja oddana do użytkowania w 2009 r. W trzypiętrowym domu mieści się ok 40 mieszkań, a cały parter zajmują lokale usługowe. Budynek skrywa kameralne patio z aranżacją roślinną, która stanowi centralny punkt budynku.

Osiedle „Różana”, Opacz Kolonia

Osiedle „Różana” było kontynuacją projektu osiedla przy ul. Środkowej 30 w Opaczy Kolonia. Składa się ono z 20 domów w zabudowie bliźniaczej położonych na dużych działkach. Domy położone w zacisznej uliczce są odsunięte od ulicy. Nasi Klienci cenili możliwość dopasowania domów do Budowa osiedla zakończyła się w 2013 r.